O KZP

O Związku

Serdecznie witamy na stronie Karpackiego Związku Pszczelarzy z siedzibą w Nowym Sączu!

Nasz związek kontynuuje tradycje Wojewódzkiego Związku Pszczelarzy w Nowym Sączu działającego od 3 grudnia 1975 roku. Siedzibą związku jest budynek przy ul. Długosza 70. W budynku funkcjonuje specjalistyczny sklep z produktami pszczelimi, miody najwyższej jakości od pszczelarzy - naszych członków, z czystych górskich terenów, różne gatunki w dobrej cenie, pyłek pszczeli, propolis, suplementy diety na bazie produktów pszczelich, sprzęt pszczelarski - szeroki asortyment,  karmy dla pszczół oraz Biuro Związku, w którym zawsze można zasięgnąć fachowej porady. Sklep czynny jest od Pn - Pt: w godz. 8:00 - 16:00; Sb: od godz. 9:00 - 13:00
Związek prowadzi działalność gospodarczą, jest organizatorem licznych spotkań, imprez pszczelarskich oraz szkoleń zarówno w siedzibie Związku (sala konferencyjna) jak i we wzorowych pasiekach członków związku. Związek prowadzi obsługę pszczelarzy w zakresie Programu Wsparcia Pszczelarstwa z budżetu UE i Państwa Polskiego. W okresie jesienno- zimowym prowadzony jest Pszczelarski Klub Dyskusyjny. Karpacki Związek Pszczelarzy zrzesza 30 - Kół Pszczelarskich, które zrzeszają pszczelarzy na terenach Powiatów: Nowosądeckiego, Nowotarskiego, Gorlickiego, Limanowskiego, Tatrzańskiego i Koło Lubień z Powiatu Myślenice. KZP działalność swoja prowadzi w oparciu o zarejestrowany Statut.

NIP: 734-000-88-66

Tel: 18 4422953

Mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Z pszczelarskim pozdrowieniem Zarząd KZP